Płyta indukcyjna z wbudowanym wyciągiem

meble kuchenne na wymiar toruń

Nowoczesne technologie służą rozwojowi funkcjonalności w kuchni. Jednym z cennych wynalazków jest płyta indukcyjna, która posiada wbudowany okap kuchenny. Jest to odpowiedź na częsty problem z rozlokowaniem sprzętów agd w kuchni – dzięki zintegrowanemu z płytą wyciągowi możemy umieścić taki sprzęt gdzie tylko chcemy.

Czytaj dalej

Czysto w kuchni z meblami kuchennymi

meble kuchenne na wymiar toruń

Rola kuchni we współczesnych czasach uległa przemianie – to już nie odizolowane miejsce gdzie kucharka samotnie przygotowywała posiłek dla rodziny, teraz kuchnia to centrum życia rodzinnego i miejsce wspólnych z przyjaciółmi przygód kulinarnych. 

Czytaj dalej

Funkcjonalne szafki kuchenne

meble kuchenne na wymiar toruń

Korzystamy z kuchni wiele razy dziennie wyjmując i chowając produkty żywnościowe i akcesoria do przygotowywania posiłków, dlatego bardzo istotnym jest, aby zabudowa kuchenna na wymiar zawierała praktyczne oraz wygodne rozwiązania.

Czytaj dalej

Kuchnia bez błędów

meble kuchenne na wymiar toruń

Unikanie błędów w kompozycji zabudowy kuchennej jest sprawą niezwykle istotną. Komfortowe korzystanie z naszej kuchni to rzecz najważniejsza, codzienne przeciętne 2 godziny w niej sprawiają, że w ciągu roku spędzamy w kuchni aż cały miesiąc!

Czytaj dalej